XXIV
NIEDZIELA ZWYKŁA

16 WRZEŚNIA 2017

1. Dziękujemy wszystkim wiernym, którzy modlili się przed Najświętszym Sakramentem w ciągu 40-godzinnej Adoracji.

Podziękowanie kierujemy także do wszystkich Parafian, którzy uczestniczyli w Odpuście Parafialnym - za wspólną modlitwę - oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie liturgii i kościoła do tej Uroczystości.

2. Dzisiaj o godz. 16.3o Spotkanie Kół Żywego Różańca i Nabożeństwo Różańcowe.

3. W poniedziałek Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski, a w czwartek Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

4. Kurs przedmałżeński w naszej Parafii rozpocznie się 25 września.

5. Młodzież kl. III Gimnazjum i starszych pragnąca przygotowywać się do bierzmowania proszona jest o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii.

6. Pierwsze spotkanie dla rodziców chcących przygotować dzieci do przyjęcia po raz pierwszy Komunii św. będzie w poniedziałek 25 września o godz .19.15.

0. Dziś XIII Jarmark Jelonkowski.

Zapraszamy na Kramy Jarmarczne - w tym na Loterię Fantową, z której datki przeznaczone są na fundusz charytatywny naszej Parafii.

Zapraszamy także do obejrzenia wystawy o ks. Janie Ziei wykonanej przez Instytut Papieża Jana Pwała II w Warszawie. Rozstawiona jest przed Domem Parafialnym.

E- mail: Webmaster GG 4960338 Wa-wa. Czerwiec ©2007   Aktualizacja: 16-Wrz-2017