,,SCHOLA PARAFIALNA''

Opiekunem scholi parafialnej jest ks. Michał

W każdą niedzielę o godz. 19:15 na Eucharystii posługuje nasza parafialna schola. Wszystkich, którzy chcieliby śpiewać na chwałę Pana zapraszamy! Odwagi! Zgłoszenia przyjmuje ks. Michał

Uwaga uwaga! Z racji tego, że nasza parafialna schola nam się rozrasta szczególnie poszukujemy gitarzysty (lub gitarzystki :-)) bo jak narazie gra tylko Darek i wszystko na jego barkach. Kto się zastanawia to odwagi!

Dziękujemy Panu Jarosławowi za pomysł i wykonanie filmiku o scholi

Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

"Gdzie słyszysz śpiew tam idź, tam dobre serca mają. Źli ludzie uwierz mi, ci nigdy nie spiewają."

J.W.Goethe.

ŚW. CECYLIA
Patronka muzyki kościelnej

Modlitwa

Wszechmogący Boże, przyjmij łaskawie nasze błagania zanoszone do Ciebie za wstawiennictwem świętej Cecylii, dziewicy i męczennicy, spraw także, abyśmy cześć jej oddając, szli także za przykładem jej świętego życia. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.