Proboszcz:
Ks. kanonik Wiktor Ojrzyński, wicedziekan dekanatu jelonkowskiego, tel. 22 664 94 13
e-mail: xwiktor@mkw.pl
( Magister inżynier leśnik,autor Modlitewnika Leśników i książki "Etos leśnika polskiego" )

Wikariusze:

Ks. Marek Chróścik,....... ... e-mail: marek.chroscik@gmail.com
Ks. Wojciech Pietrusiak.....e-mail: piran72@gmail.com
Ks. Michał Markowicz.........e-mail: carinius@wp.pl

Rezydent:
Ks.

Ks. Proboszcz

Proboszcz Ks. kanonik Wiktor Ojrzyński.

Wicedziekan Dekanatu Jelonkowskiego. Były proboszcz parafii Zalesie Górne. Objął uroczyście naszą Parafię 1 lipca 2007r. na Mszy św. o godz. 18.00
( Ks. kan. Wiktor Ojrzyński z wykształcenia magister inżynier leśnik, autor Modlitewnika Leśników i książki "Etos leśnika polskiego" ) Duszpasterz leśników. Duszpasterz Dyrekcji Regionalnej Warszawskiej Lasów Państwowych, która obejmuje łącznie 14 nadleśnictw. Od kwietnia 2008r. Dziekan Duszpasterzy Leśników. Urodzony w Warszawie, wychowywał się w Grodzisku Mazowieckim. Dzieciństwo poza zimami spędzał w jurze krakowsko-częstochowskiej, gdzie narodziło się zamiłowanie do leśnictwa. Po liceum, rozpoczął studia na leśnictwie, jednocześnie angażując się w mocno rozwijający się wtedy w Polsce ruch oazowy. 1977r. wstąpił do Seminarium Warszawskiego.Święcenia kapłańskie przyjął 29 maja 1983r. Pierwsza parafia w Krzemienicy za Rawą Mazowiecką. Stamtąd przeniesiony do Piaseczna, gdzie był 5 lat, następnie na rok do Warszawy, a potem do Magdalenki, gdzie odpowiadał za Dom Rekolekcyjny. Po 7 latach został proboszczem w Zalesiu Górnym. Zakochany w lesie.

Ks. Marek Chróścik

Ks. Marek Chróścik Od 27 siepnia 2008r. rozpoczął pracę w naszej Parafii. Przybył do nas z par. św. Grzegorza. Święcenia kapłańskie przyjął w roku 2003.

Ks. Wojciech Pietrusiak rozpoczął pracę w naszej Parafii 2015r. Przybył do nas z parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Warszawie dek. śródmiejski, ur. 1972r. Święcenia kapłańskie przyjął w roku 1997.

Ks. Michał Markowicz

Ks. Michał Markowicz Rozpoczął pracę w naszej Parafii 2015r. Przybył do nas z parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Warszawie, dek. bielański. Święcenia kapłańskie przyjął w roku 2011.

E- mail: Webmaster GG 4960338 Wa-wa. Czerwiec ©2007 Aktualizacja: 11 Wrzesien, 2016